Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OLXWłaściciel

Mieszkanie dla jednej osoby dobra komunikacja

1600 zł / mies.

Wesoła

1pokój
13 m²metraż
Parterpiętro
123 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1600 zł
Razem / miesiąc1600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2700 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.

Opis

Kawalerka dla jednej osoby w Warszawie dzielnica Wesoła przy stacji kolejki linii S2 Wola Grzybowska- 1 strefa biletowa, blisko przystanek autobusy 514, 173, linia nocna. Mieszkanie małe typu studio ok. 13 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym i osobnej łazienki. Umeblowane jak na zdjęciach Do ceny należy doliczyć opłaty za media według zużycia podliczników, śmieci, sprzątanie. Brak dodatkowego czynszu. Wymagana kaucja 1,5 czynszu Wynajmę osobie pracującej, która nie imprezuje w domu, bez nałogów, bez zwierząt.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 mar 2026, 15:07

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wesoła