Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Dom Wielkiego Łowczego 1913r.2pok|kuchnia - 1/121 / 12
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomBiuro nieruchomości

Dom Wielkiego Łowczego 1913r.2pok|kuchnia

4900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł

Śródmieście, Mokotowska

2pokoje
68,8 m²metraż
3. piętropiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4900 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Razem / miesiąc6000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 22 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
22 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
Umeblowane

Opis

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi oknami. widnej, w pełni wyposażonej, dużej kuchni i łazienki z wc, Mieszkanie dla osób którzy cenią sobie klimat starej kamienicy. Doskonałe miejsce do mieszkania jak i na showroom. Czynsz wraz z mediami i opłatami do administracji dodatkowo płatny 1000zł+ prąd i gaz. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Telefon w biurze czynny codziennie od 8:00 do 20:00

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie03 mar 2026, 05:51

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście, Mokotowska