Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Dwa poziomy | 193 m2| Pierwszy najem | Taras

25 000 zł / mies.

Wola, Solidarności

6pokoje
193 m²metraż
3. piętropiętro
130 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu25 000 zł
Razem / miesiąc25 000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~25 000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 25 000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaWannaTaras

Opis

Wola, Wronia | Dwupoziomowy apartament 193 m2 | 6 pokoi, taras, loggia, antresola | 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym | 3 piętro | Świetna lokalizacja na pograniczu Śródmieścia i Woli | Świeżo po remoncie

:: Dla kogo? Idealne dla osób ceniących przestrzeń, dużej rodziny 2+2 lub 2+3, gdzie każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. :: Atuty? Wysoki standard połączony z dużą ilością naturalnego światła. Przestronne, wysokie wnętrza, w tym 6 metrów wysokości w salonie, wraz z antresolą dające poczucie przestrzeni. Dwa poziomy, dzielące strefę dzienną od prywatnej. Pierwszy najem. Recepcja z ochroną. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

:: Czy to miejsce dla Ciebie? Szukasz komfortowego, dwupoziomowego apartamentu w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji. Uwielbiasz miejski styl życia, bliskość wszystkiego co oferuje tętniące życiem centrum. Kawiarnie, restauracje, Metro, tramwaj, siłownie i baseny. Dosłownie wszystko w zasięgu ręki.