Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
Skrajna – pokój do wynajęcia, blisko Metro Bródno, Warszawa - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Skrajna – pokój do wynajęcia, blisko Metro Bródno, Warszawa

950 zł / mies.

Targówek, TARGÓWEK Skrajna 3

3pokoje
28 m²metraż
Parterpiętro
34 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu950 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 400 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaPrysznicCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

English version below
Внизу версия на русском языке
Pokó j do wynaję cia – ul. Skrajna, Warszawa
Do wynaję cia przytulny i umeblowany pokó j w mieszkaniu przy ul. Skrajnej w Warszawie. Idealny dla studenta lub osoby pracują cej, któ ra szuka wygodnego i spokojnego miejsca do ż ycia.
Mieszkanie:
kilka niezależ nych pokoi,
wspó lna kuchnia w peł ni wyposaż ona (lodó wka, pł yta, piekarnik, mikrofala, czajnik),
ł azienka z prysznicem i pralką,
mieszkanie zadbane, gotowe do wprowadzenia.
Pokó j:
umeblowany: łóż ko, szafa, biurko, krzesł o,
jasny, przytulny, zamykany na klucz.

Lokalizacja

  • spokojna i dobrze skomunikowana część Warszawy,
  • blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, szybki dojazd do centrum,
  • w pobliż u sklepy, punkty usł ugowe i tereny zielone.

Cena

  • 1090 zł/miesią c – czynsz najmu
  • 400 zł/miesią c – opł aty (media + administracja)
  • razem: 1490 zł/miesią c
  • English version

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie08 maj 2026, 09:50

Lokalizacja

Otwórz mapę
Targówek, TARGÓWEK Skrajna 3