Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, blisko metra Młociny: Warszawa Bielany: Kasprowicza Jana

3550 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Bielany, Otoczenie

2pokoje
42 m²metraż
Parterpiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3550 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc4500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaWannaTarasOgródDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacji

Opis

NIEZALEŻNE DWA POKOJE. ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM. BALKON.
Pokoje umeblowane, możliwe dokupienie dodatkowej szafy,
w przedpokoju kącik komputerowy,
kuchnia z zabudową, brak zmywarki,
łazienka z wannąi pralką.
Osiedle tużprzy stacji metra Młociny , pętli tramwajowej i autobusowej.
Cały koszt najmu to 3550zł 2900złplus opłaty administracyjne ok. 650 zł, dochodząopłaty licznikowe prąd oraz ewentualne dopłaty do zużycia wody i CO w przypadku przekroczenia zaliczek.
Możliwe miejsce garażowe w cenie 300złmies.
OCZEKIWANY NAJEM OKAZJONALNY! IDEALNE DLA DWÓCH NIEZALEŻNYCH OSÓB!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 05:51

Lokalizacja

Bielany

Dokładna lokalizacja jest w trakcie weryfikacji.