Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Kabaty - dwa pokoje, garaż

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 950 zł

Kabaty, Wańkowicza

2pokoje
50 m²metraż
4/6 piętropiętro
52 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny950 zł
Razem / miesiąc3550 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3550 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3600 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
21 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaWannaMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacji

Opis

Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy metrze Kabaty przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Salon posiada wyjście na balkon oraz połączony jest z kuchnią która jest w pełni urządzona i umeblowana. łazienka razem z wc (wanna), dodatkowo pomieszczenie typu pralnia. W mieszkaniu dużo szaf wnękowych. W budynku jest winda. Budynek jest monitorowany. Blisko stacji metra Kabaty.

Opłaty

KAUCJA - 3600 zł CZYNSZ ZA MIESZKANIE

: 2600 ZŁ CZYNSZ ADMINISTRACYJNY Z ZALICZKAMI 950ZŁ dodatkowo - prąd, woda ciepła zimna ponad zaliczki w czynszu.

Wolne od już

Prezentowana oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie21 maj 2026, 05:51

Lokalizacja

Otwórz mapę
Kabaty, Wańkowicza