Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

2 pokoje | metro Stare Bielany | miejsce parkingowe na podwórku

3390 zł / mies.+ Czynsz adm. 950 zł

Bielany, Schroegera

2pokoje
47 m²metraż
2/3 piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3390 zł
Czynsz administracyjny950 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4340 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4340 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
20 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacji

Opis

2-pokojowe mieszkanie 47 m² – STARE BIELANY, ul. Schroegera, z miejscem parkingowym na wewnętrznym zamkniętym dziedzińcu. Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m², położone w jednej z najbardziej klimatycznych i zielonych części Warszawy – na Starych Bielanach, przy ul. Efraima Schroegera. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy z 1957 roku, zlokalizowanej tuż obok placu Konfederacji, 4 minuty pieszo od stacji metra Stare Bielany. Okna od strony północno-wschodniej z widokiem na przedwojenne kamienice i zadbaną zieleń. Cicha i klimatyczna okolica z niską zabudową, licznymi kawiarniami i małymi restauracjami.

Wyposażenie