Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 34 m²

3870 zł / mies.+ Czynsz adm. 570 zł

Włochy, Krańcowa

2pokoje
34 m²metraż
5/7 piętropiętro
114 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3870 zł
Czynsz administracyjny570 zł
Razem / miesiąc4440 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4440 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3870 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
19 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaWannaDomofonBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

[English below]

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i garażem przy Parku Cietrzewia | Dobry standard | Klimatyzacja | Świetna komunikacja

Oferujędo wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane i klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na warszawskich Włochach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z dwiema windami.

Mieszkanie zostało wykończone w dobrym standardzie, z dbałościąo funkcjonalnośći komfort codziennego życia. Wnętrze jest jasne, spójne stylistycznie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. W pokojach zastosowano eleganckądrewnianąpodłogę, natomiast w kuchni oraz łazience wysokiej jakości gres z ogrzewaniem podłogowym.