Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomBiuro nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m² / w nowoczesnej części Woli

6650 zł / mies.+ Czynsz adm. 1125 zł

Wola, ul. Giełdowa

1pokój
73 m²metraż
7. piętropiętro
91 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6650 zł
Czynsz administracyjny1125 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc8075 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~8075 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 8000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacji

Opis

WE SPEAK PL / ENG / UA / RU

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m², położone przy ul. Giełdowej, w nowoczesnej części Woli (Czyste), tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w Warszawie.

Mieszkanie składa się z:

  • salonu z aneksem kuchennym i jadalnią
  • dwóch oddzielnych sypialni
  • łazienki
  • garderoby
  • do mieszkania przynależy również loggia oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym
  • mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, recepcjąi ochroną (rok budowy: 2010)

Wyposażenie

  • Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania (ręcznie robione drewniane meble, klimatyzacja, projektor z ekranem):