Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomBiuro nieruchomości

Na cele biurowe. Czynsz w cenie! Klima

4000 zł / mies.

Wola, Marcina Kasprzaka

1pokój
32 m²metraż
7. piętropiętro
125 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4000 zł
Razem / miesiąc4000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Tylko osoby pracujące
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaPralkaTelewizorDomofon

Opis

We speak pl, en, ua, ru

Nowe klimatyzowane mieszkanie z dużą loggią | Bliska Wola | ul. Kasprzaka 29

Do wynajęcia nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 32 m² z imponującą, zabudowaną szkłem loggiąo powierzchni 18 m². Lokal może pełnić funkcję mieszkalną lub biurową - idealny dla osób pracujących zdalnie, freelancerów lub osób szukających komfortowej przestrzeni blisko centrum Warszawy.

Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze prestiżowego kompleksu Bliska Wola przy ul. Kasprzaka 29. Z lokalu rozciąga się wyjątkowy widok na centrum Warszawy. Dzięki dużym oknom skierowanym na wschód i południe mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne.

Układ mieszkania:
• salon
• oddzielna kuchnia
• łazienka
• garderoba