Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomAdresowoWłaściciel

Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w Pradze-Południe

2550 zł / mies.+ Czynsz adm. 765 zł

Praga-Południe, ul. Łukowska

1pokój
37 m²metraż
Parterpiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2550 zł
Czynsz administracyjny765 zł
Razem / miesiąc3315 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3315 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
14 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaWannaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m² na parterze w bloku przy ul. Łukowskiej 5. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, po delikatnym remoncie: pomalowane wszystkie pomieszczenia, nowa kanapa, materac + ochrona materaca. W skład wyposażenia wchodzą: meble, pralka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. Dodatkowo, do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Wygląd: 1 pokój + odseparowana sypialnia, widna kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka z ubikacją, balkon. W pokoju znajduje się sofa, komoda z 6 szufladami oraz 2stojące szafki, część sypialniana jest odseparowana od reszty pokoju drzwiami przesuwnymi, zawiera łóżko (140x200 cm) oraz 2 stoliki. Umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduje się duża szafa, szafka na buty, lustro oraz wieszak. Łazienka połączona z ubikacją, wanna. Mieszkanie znajduje się na parterze, kraty w oknach oraz na balkonie, ciepłe, widne oraz ciche- okna wychodzą na południe, na teren zieleni. Bardzo dobra infrastruktura, połączenia autobusowe oraz tramwajowe ul. Grochowska, 3 min. pieszo znajduje się pętla autobusowa WITOLIŃSKA, 5 min. pieszo do ul. Ostrobramskiej, C.H Promenada, ul Jubilerska C.H. King Kross. Cena najmu 2550 zł + czynsz administracyjny 780 zł + opłaty licznikowe tj. woda, gaz, energia, CO wg wskazań liczników. Mieszkanie wolne od zaraz. Najem okazjonalny. Kaucja 4000 zł – zwrot po rozliczeniu wszystkich opłat oraz ewentualnych zniszczeń. Oferta skierowana jest tylko do niepalących. Nie czekaj, umów się na prezentację już dziś!