Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Nowe mieszkanie na Ursus z garażem podziemnym, balkonem i klimatyzacją

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Ursus, ul. Edwarda Habicha

2pokoje
35,2 m²metraż
4. piętropiętro
99 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc4300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 7000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
12 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Szukasz nowoczesnego i komfortowego mieszkania w Warszawie? Ta wyjątkowa nieruchomośćo powierzchni 35,23 m² znajduje się na 4. piętrze nowego budynku z 2025 roku. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. W środku znajdują się m.in.: komplet mebli, pralka, zmywarka, lodówka, płyta/kuchenka, piekarnik, klimatyzacja. Dodatkowym atutem jest balkon oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia — w pobliżu znajdują się: sklepy spożywcze, w tym Carrefour, Biedronka, Castorama i Żabka, szkoły, przedszkola oraz licea, apteki, przychodnie i punkty medyczne, tereny zielone i rekreacyjne, m.in. Eko Park Ursus oraz Park Hassów, bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Warszawy — blisko przystanków autobusowych i stacji kolejowych. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i osoby szukającej nowoczesnego mieszkania w dobrze skomunikowanej części miasta. Zainteresowała Cię ta oferta? Umów się na prezentacjęi sprawdź, czy to miejsce właśnie dla Ciebie!