Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomWłaściciel

Obozowa, M2 Młynów, metro, tramwaj, balkon, UW *ENGLISH*

2300 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

Wola, ul. Obozowa

1pokój
18 m²metraż
Parterpiętro
128 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2300 zł
Czynsz administracyjny500 zł
Razem / miesiąc2800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
30 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonPiwnicaLodówkaPralkaDomofonCicha okolicaBlisko uczelni

Opis

To mieszkanie po remoncie jeszcze nie było przez nikogo używane. Pachnie świeżością, a Ty możesz zostać jego pierwszym najemcą :) Mieszkanie ma balkon. Do wynajęcia w pełni wyposażone, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Ciche miejsce z dostępem do pełnej infrastruktury i komunikacji miejskiej.

Zalety

Świeżo po remoncie, nieużywane! Szybki dojazd do uczelni i centrum Warszawy metrem i tramwajem Mieszkanie z balkonem Zieleń, cisza i bezpieczna okolica Dostępne dla osoby palącej (palenie wyłącznie na balkonie)

Budynek

Obozowa 75 Mała spokojna wspólnota Budynek z cegły bardzo dobrze utrzymany

Cena

koszt najmu 2300 zł opłaty (woda, internet, prąd) 500 zł łącznie koszty 2800 zł

Okres

dostępne od zaraz kaucja wymagana 3000 zł PODOBA CI SIĘ MIESZKANIE?

*ENGLISH* This apartment has just been renovated and has not been used by anyone yet. It's all fresh and new, and you can become its first tenant :)

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 20:25

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola, ul. Obozowa