Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Pokoje
OtodomWłaściciel

Od 1 maja pokój 9m

1250 zł / mies.

Ursynów, ul.Wańkowicza 5a

3pokoje
9 m²metraż
4. piętropiętro
139 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1250 zł
Razem / miesiąc1250 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1250 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaLodówkaPralkaPrysznicTarasBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

OD 1 maja POKÓJ 9 m2, SYMPATYCZNI LUDZIE !!! Poszukiwana jest uczciwa i nie sprawiająca problemów współlokatorka(tor), która(ry) dołączyłaby do już wynajmujących to mieszkanie 2 sympatycznych młodych ludzi . Miesięczny czynsz wynosi 1250 złotych plus liczniki oraz 1-miesięczna kaucja. Pokój jest umeblowany, okno od strony wschodnio-południowej. Mieszkanie jest ładne, czyste, 3-pokojowe, z 1 łazienką (kabina prysznicowa, umywalka, WC i pralka), oddzielną kuchniąi przedpokojem, w nowym budownictwie, na 4-piętrrze w budynku z windą przy ul. Wańkowicza 5a, na osiedlu Kabaty. Pokój ma wyjście na duży taras. Budynek stoi tuż przy wejściu do stacji metra Kabaty!!! Dojazd do centrum w 22 minuty. Do tego autobusy. Blisko sklepy, banki oraz kawiarnie, restauracje, sieci sklepów Żabka i Lidl. W pobliżu park i Las Kabacki, liczne ścieżki rowerowe, centrum fitness. Baseny.