Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
Pokój 16 m² z tarasem – wyłącznie dla osób bez nałogów, spokojnych i odpowiedzialnych - 1/61 / 6
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Pokój 16 m² z tarasem – wyłącznie dla osób bez nałogów, spokojnych i odpowiedzialnych

1500 zł / mies.

Bielany

1pokój
16 m²metraż
Parterpiętro
94 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1500 zł
Media~300 zł
Razem / miesiąc1800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~300 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonTarasCicha okolicaBlisko komunikacji

Opis

Do wynaję cia komfortowy, jasny pokó j o powierzchni 16 m², z duż ym tarasem i pię knym widokiem na las. Idealna propozycja dla osó b cenią cych ciszę, porzą dek i spokojne otoczenie.
Oferta wyłą cznie dla osó b bez nał ogó w. Zwierzę ta – nie.

Koszty

  • czynsz: 1500 zł
  • media: 300 zł / osoba
  • kaucja: 1‑miesię czna
  • Atuty lokalizacji:
  • zielona, bezpieczna i spokojna okolica
  • przystanek autobusowy tuż obok nieruchomoś ci
  • szybki dojazd do metra Mł ociny – ok. 10 minut
  • Pokó j dostę pny od 1 maja.
  • Oferta kierowana do osó b dbają cych o porzą dek, prowadzą cych spokojny tryb ż ycia i szanują cych zasady współ zamieszkania.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie17 maj 2026, 17:03

Lokalizacja

Otwórz mapę
Bielany