Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertToruń / Mieszkania

Kawalerka do wynajęcia, 21 m² Starówka, Plac Świętej Katarzyny

2350 zł / mies.+ Czynsz adm. 450 zł

Świętej Katarzyny Plac

1pokój
21 m²metraż
Parterpiętro
112 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2350 zł
Czynsz administracyjny450 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc2800 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3100 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
21 maja 2026
BalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPrysznicBlisko parku

Opis

Na wynajem apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej wyjątkowych rewitalizacji w Toruniu Rosette Residence. Kamienica po pełnej renowacji, nagrodzona w konkursie architektonicznym Arcydziełem Sztuki Budowlanej w 2025 roku i obecnie biorąca udział w kolejnych konkursach organizowanych przez konserwatora zabytkow. To propozycja dla osób, które szukają miejsca z charakterem – nieporównywalnego ze standardową ofertą rynkową. Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe: ostatnie piętro z windą (rzadkość w kamienicach) prywatny balkon z widokiem na miasto – wieczory nabierają tu zupełnie innego znaczenia klimatyzacja – komfort w upalne dni. pierwszy najem – wszystko nowe cisza mimo ścisłego centrum (ekspozycja od podwórza) świetlik na dziedzińcu, który pozwala obserwować niebo – nawiązanie do miasta Kopernika Wnętrze: jasna, dobrze doświetlona przestrzeń pełnowymiarowe łóżko ukryte w sofie kuchnia na wymiar z pełnym AGD łazienka z przestronnym prysznicem funkcjonalna zabudowa Lokalizacja: Plac św. Katarzyny – ścisłe centrum Torunia, kilka kroków od starówki i bulwarów wiślanych. Zobacz wideo w jakim dokładnie miejscu znajduje się to mieszkanie i nie tylko to: Koszty: 2350 zł – czynsz 450 zł – opłaty administracyjne 100 zł – prąd (zaliczka) 3100 zł – kaucja opłata dla biura Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym po drugiej stronie ulicy. Dostępne od zaraz. Myślisz, że to może być Twoje miejsce? Najlepiej zobaczyć je na żywo – umów się na prezentację. Paulina