Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Nowoczesna kawalerka z tarasem i widokiem na stocznię: Szczecin Drzetowo

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 180 zł

Treść

1pokój
17,1 m²metraż
Parterpiętro
176 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny180 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3180 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3180 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 21 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
21 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaPiekarnikZmywarkaTelewizorTarasBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Na wynajem kawalerka położona w nowym budynku apartamentowym z 2025 roku.
Mieszkanie znajduje się na 6., ostatnim piętrze (blok z windą), co zapewnia nie tylko prywatność, ale równieżpiękny, otwarty widok na stocznię. Dodatkowym atutem jest duży taras o powierzchni 13 m², idealny do relaksu.
Lokal składa się z:

  • pokoju dziennego z aneksem kuchennym (17,06 m²) – wyposażonego w rozkładanąsofę, stółz 4 krzesłami, stolik kawowy oraz TV
  • aneksu kuchennego – w pełni wyposażonego w lodówko-zamrażarkę, płytęelektryczną, piekarnik, zmywarkęoraz okap
  • łazienki (5,05 m²) – przestronnej i komfortowej
  • przedpokoju (2,89 m²)

Do mieszkania przynależy:

  • miejsce parkingowe w garażu podziemnym (w cenie najmu)