Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania

Kawalerka do wynajęcia, 16 m² Szczecin, Księcia Bogusława X

1470 zł / mies.+ Czynsz adm. 340 zł

Ks. Bogusława X

1pokój
16 m²metraż
4. piętropiętro
92 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1470 zł
Czynsz administracyjny340 zł
Razem / miesiąc1810 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1810 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Do wynajęcia funkcjonalne kawalerka w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X 36A. Powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy (Społem tuż pod blokiem, Biedronka, Netto), punkty usługowe, a także CH Kupiec i Galeria Kaskada. Dogodna komunikacja: liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, zapewniające szybki dojazd do różnych części Szczecina, a także w niedalekiej odległości - dworzec PKP. W okolicy znajdują się uczelnie (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, WSB Merito), szkoły oraz tereny spacerowe i rekreacyjne (Park gen. Władysława Andersa), dzięki czemu lokalizacja będzie idealna zarówno dla studentów, jak i osób pracujących w centrum miasta. Pokój: kanapa, stolik, mała antresola. Kuchnia: pralka, płyta elektryczna. Korytarz - dwie szafy, żelazko, odkurzacz. Łazienka z WC oraz kabiną prysznicową. Otoczenie: Apteka - 100 m, Bankomat - 100 m, Centrum handlowe - 100 m, Fryzjer - 100 m, Niska zabudowa - 10 m, Pralnia - 100 m, Sklep nocny - 100 m, Sklep spożywczy - 100 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 200 m, Autobusy nr - 75, Odległość do przystanku tramwajowego - 200 m, Tramwaje - 8,7,2, Odległość od stacji PKP - 2 000 m, Odległość do dworca autobusowego - 2 000 m Cena najmu: 1470 zł Opłaty administracyjne: 340 zł/1 osoba; 500 zł/2 osoby; Średnie opłaty za media: według zużycia Suma opłat: 1810 zł/1 osoba; 1970 zł/2 osoby; E-mail: szukam.mieszkania@ Lokal dostępny do oglądania 7 dni w tygodniu, także w święta