Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Wynajmę mieszkanie - idealne na biuro..kancelarie

4200 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Czarnieckiego

4pokoje
80 m²metraż
Parterpiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc5200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
20 maja 2026
Bez prowizjiKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaOgród

Opis

Zobacz to 4 pokojowe mieszkanie na wynajem w miejscowości Szczecin, Śródmieście, za cenę 4200 zł/miesiąc. To mieszkanie na wynajem na parter piętrze ma 80 m² powierzchni użytkowej i 80 m² powierzchni całkowitej. Właściciel jako najważniejsze zalety mieszkania wymienia: pom. użytkowe, ogródek, oddzielna kuchnia. Otodom 68026536

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 16:31

Lokalizacja

Otwórz mapę
Czarnieckiego