Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomWłaściciel

42 m2, wyposażone, miejsce postojowe w cenie

2550 zł / mies.+ Czynsz adm. 850 zł

Szafera

2pokoje
42 m²metraż
4. piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2550 zł
Czynsz administracyjny850 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 25 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
25 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaTelewizorDomofonCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, 42 m2, ul. Szafera. Mieszkanie po remoncie, w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz: całkowicie umeblowane (duża ilość szaf), wyposażone w duży sprzęt AGD , nowy telewizor, pełne wyposażenie kuchni (sztućce, talerze, garnki, mikrofalówka itp.). osobna toaleta ogrzewanie miejskie zadbana klatka schodowa, dużo zieleni przed blokiem. W cenie miejsce postojowe pod samym blokiem na zamkniętym parkingu. Udostępniam dodatkowo dużą piwnicę. Czynsz dla spółdzielni wynosi 850 zł zł (w tym realne zaliczki na wodę), dodatkowo rachunki za prąd i gaz (kuchenka). Bardzo dobra lokalizacja: 150 metrów do wszystkich potrzebnych sklepów, 200 metrów do hali Enea Arena, 500 metrów do Lasku Arkońskiego, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Cicha okolica - blok nie jest położony bezpośrednio przy głównej ulicy. Tylko wynajem okazjonalny. Zapraszam do oglądania.