Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
1 / 7
3pokoje
55 m²metraż
Parterpiętro
53 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2898 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc2898 zł
Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2898 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaWannaOgródBlisko parku
Opis
Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, przy Jasnych Błoniach (Moniuszki) po kapitalnym remoncie. Parter. Pełne wyposażenie kuchni zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta, mikrofala + pralka. Łazienka z wannąi szklanym parawanem. Teren ogrodzony z dużąilościązieleni.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 17:29
Lokalizacja
Otwórz mapęMieszkanie 3
Opłaty
~2898 zł / mies.
Czynsz
Czynsz najmu2898 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Zobacz pełne ogłoszenieKoszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji