Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertSzczecin / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Hanza Tower - 2 pok. Loggia, Basen, Sauna, Garaż

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 975 zł

al. Wyzwolenia

2pokoje
38 m²metraż
5. piętropiętro
87 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny975 zł
Parking (opcjonalnie)+ 350 zł / mies.
Razem / miesiąc4275 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4275 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 7000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 19 listopada 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
19 listopada 2025
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na 5 piętrze nowego Apartamentowca Hanza Tower! Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Wyzwolenia, świetnie skomunikowana z reszta miasta. W pobliżu komunikacja autobusowa i tramwajowa, centrum handlowe CH Galaxy. Mieszkanie o powierzchni 38m2: Czynsz najmu: 3300 zł Czynsz administracyjny: 975 zł z zaliczką na ogrzewanie i wodę + Internet światłowodowy 73 zł Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym - koszt najmu 350 zł + opłata do wspólnoty 250 zł (razem 600 zł) Dodatkowo prąd wg zużycia. Kaucja: 7000 zł Umowa na min. 12 miesięcy. Dla osób fizycznych: najem okazjonalny. Budynek Hanza Tower jest całodobowo monitorowany, z recepcjąi ochroną. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV/AGD. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z prysznicem i wc. Salon i sypialnia jest połączona przestronnym balkonem. Wyjście na balkon jest zarówno z salonu jak i z sypialni. Kuchnia jest w 100% wyposażona we wszystkie niezbędne akcesoria typu sztućce, talerze, garnki, itp. Lokal jest klimatyzowany. Mieszkańcy mają do swojej wyłącznej dyspozycji strefę relaksu zlokalizowaną na 1 piętrze budynku. Składa się ona z basenu, jacuzzi i strefy saun (sauna fińska i parowa). Mogą również korzystać z zagospodarowanego przestronnego tarasu o powierzchni 200 m2 z widokiem na panoramę Szczecina i Zalew Szczeciński.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:01

Lokalizacja

Otwórz mapę
al. Wyzwolenia