Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertRzeszów / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Apartament na Wynajem Capital Towers 96m2

8500 zł / mies.+ Czynsz adm. 500 zł

ul. Podwisłocze

3pokoje
96 m²metraż
10. piętropiętro
89 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8500 zł
Czynsz administracyjny500 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc9000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~9000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 23 listopada 2022.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
23 listopada 2022
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorInternet w cenieMonitoringDomofon

Opis

Twój agent nieruchomości

przedstawia państwu na wynajem 3 pokojowy apartament o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze inwestycja "CAPITAL TOWERS" Nieruchomość usytuowana na 22 piętrze w bloku znajdującym się w atrakcyjnej lokalizacji z łatwym dostępem do runku Rzeszowskiego, lotniska, galerii handlowych, uczelni oraz miejsc rekreacyjnych nad Wisłokiem. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone z dbałościąo szczegóły oraz myśląo funkcjonalności. Z mieszkania można podziwiać piękny widok na panoramę Rzeszowa. Dostępne od 1 stycznia ! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ ! Nieruchomość umeblowana i wyposażona we wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia m.in.: pralka, suszarka do ubrań, lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofalówka, okap, ekspres do kawy, czajnik, żelazko, odkurzać, deska do prasowania. W salonie znajduje się wygodna sofa wraz z fotelem, stolik kawowy, telewizor oraz lampy. W części jadalnianej znajduje się stół z krzesłami, na ścianie w przedpokoju znajduje się pojemna szafa w zabudowie. Sypialnia została wyposażona w duże łóżko, dużą szafę w zabudowie, szafki nocne wraz z lampami. W całym mieszkaniu została zamontowana klimatyzacja. Mieszkanie składa się z: Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym . Koszty: 8500 + czynsz ok. 500 zł +media (W cenie Internet )