Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertOlsztyn / Kawalerki
OtodomBiuro nieruchomości

Mieszkanie Centrum, Jagiellończyka, Kortowo

1850 zł / mies.

Jagiellończyka 22

1pokój
27,1 m²metraż
2. piętropiętro
68 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1850 zł
Razem / miesiąc1850 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1850 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 września 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 września 2026
Typ umowy
Instytucjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaMonitoring

Opis

Oferujemy bezpośrednio (wynajem instytucjonalny) do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, zlokalizowane w kamienicy w centrum miasta przy ulicy Jagiellończyka 22, po kompleksowej rewitalizacji i termomodernizacji. Mieszkanie jest nowiutkie, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Wyposażenie: zmywarka, pralko-suszarka, płyta grzewcza, lodówka, w części mieszkań piekarnik. W piwnicy miejsce na przechowalnię lub pozostawienie roweru. Budynek ogrzewany z sieci miejskiej MPEC. W otoczeniu budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne. Mieszkanie wolne od 1 września. Koszt wynajmu wynosi 1850 zł plus opłaty dodatkowe w wysokości 550 zł obejmujące koszty związane z administracją, utrzymaniem części wspólnych, oraz media tj. woda, prąd, ogrzewanie, internet (światłowód). Studenci mile widziani, w przypadku podpisania umowy najmu bezpośrednio z rodzicami. Wynajem na okres minimum jednego roku, lub więcej w zależności od preferencji. Kaucja zwrotna w wysokości 2500 zł.