Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertLublin / Mieszkania

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w Lublinie: Lublin Konstantynów

2250 zł / mies.

Lublin

2pokoje
24 m²metraż
Parterpiętro
94 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2250 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc2250 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2250 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Brak informacji o terminie dostępności.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikZmywarkaTaras

Opis

Apartament do wynajęcia w nowoczesnej, prestiżowej inwestycji Apartamenty Nałęczowska o podwyższonym standardzie.

Mieszkanie o metrażu 53 m, składa się z:

Koszty: 2250 zł 778 zł najem okazjonalny, długoterminowy min. 1 rok

Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu oraz opłata dla biura nieruchomości ( wysokośćjednomiesięcznego czynszu).

Oferta tylko w biurze Big City Broker Zapraszam ! Monika Dudek Big City Broker 533

Treśćniniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treśćma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistąweryfikację.

Numer oferty: 502426884

Źródło i świeżość