Powrót do ofertLublin / Mieszkania
1 / 7
Mieszkanie- kawalerka 31m2, Lublin, ul. Ogródkowa, Wieniawa
2050 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł
Ogródkowa
1pokój
31 m²metraż
Parterpiętro
66 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2050 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Razem / miesiąc2650 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~2650 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 1 kwietnia 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Dostępne od
- 1 kwietnia 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneWindaZwierzęta akceptowaneOgródCicha okolicaBlisko uczelni
Opis
Mieszkanie- kawalerka, o powierzchni około 31m2, Lublin, Wieniawa, ul. Ogródkowa Wolne od kwietnia, możliwośćobejrzenia od końca marca.
Bardzo dobra lokalizacja, pieszo około 10min. pieszo od KUL, UMCS, UP.
Zielona, cicha okolica.
Mieszkanie składa się z pokoju, oddzielnej kuchni, lazienki z WC.
Czynsz najmu 1450złplus 600złczynsz administracyjny.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka. Opłaty dodatkowe to gaz i prąd wg zużycia, rozliczenie ogrzewania i wody ponad zaliczki z czynszu.
Zapraszam!
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie30 kwi 2026, 09:38
Lokalizacja
Otwórz mapęOgródkowa
Opłaty
~2650 zł / mies.
Koszty wejścia
Sprawdź szczegóły
KaucjaBrak informacji