Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertŁódź / Mieszkania
Apartament z klimatyzacją i garażem podziemnym Radogoszcz-Wschód - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Apartament z klimatyzacją i garażem podziemnym Radogoszcz-Wschód

3550 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Bałuty, Świtezianki

3pokoje
62,1 m²metraż
1. piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3550 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc4350 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarka

Opis

Oferuję bezpośrednio do wynajęcia trzypokojowe, całkowicie i komfortowo wykończone mieszkanie z klimatyzacją i balkonem, znajdujące się przy ulicy Świtezianki 54 w Łodzi, w bloku oddanym do użytku przez dewelopera w 2024 roku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC, garderoby oraz przedpokoju. Położone na pierwszym piętrze z wyjściem na taras. Całość została kompleksowo wyposażona w nowoczesny sprzęt RTV i AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, pralka, telewizor). Dodatkowo kuchnia wyposażona jest w komplet naczyń i sztućców. Wszystkie pomieszczenia wykończono indywidualną zabudową. Pokoje wyposażono w komplet wypoczynkowy, duże, podwójne łóżko z kompletem pościeli. W całym mieszkaniu zastosowano nowoczesne oświetlenie oraz zamontowano klimatyzację. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym ogrodzonym osiedlu. Cicha i spokojna okolica. Przed blokiem znajduje się linia autobusowa pozwalająca na szybki transport w dowolną część Łodzi. - Poczta 2 min samochodem - Biedronka 2 min samochodem - Manufaktura - 12 min samochodem - Castorama - 5 min samochodem - Leroy Merlin, Agata meble, Euro RTV i AGD, MediaExpert, Auchan, Jysk, GustPol - 10 min samochodem Czynsz do spółdzielni około 800 zł bez internetu oraz TV. Pozostałe opłaty zgodnie ze zużyciem wg. wskazań licznika. Kaucja 5000 zł Proszę zainteresowane osoby o kontakt w godzinach od 8:00 do 20:00 od pn.-pt.