Nieruchomości-Online
2880 zł / mies.65 zł/m²
Bez prowizjiBez kaucji
Wynajmę Mieszkanie Kraków - 44,09 m²
Czyżewskiego, Kraków
44.09 m²2 pokoje4. piętro
5276 ofert Kraków — wszystkie oferty · z 10 portali, aktualizowane codziennie
Ofert w tym widoku
5276
Średnia cena mieszkania
3347zł/mies.
Zakres cen
281 – 38 000zł
Średnia za m²
66zł/m²
Średni metraż
51 m²
Ładowanie więcej...