Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
Gdańsk Letnica | Wynajem mieszkania na lato | czerwiec–sierpień - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Gdańsk Letnica | Wynajem mieszkania na lato | czerwiec–sierpień

5500 zł / mies.

Letnica, Starowiejska

2pokoje
48 m²metraż
3. piętropiętro
115 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5500 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc5500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizor

Opis

Szukasz komfortowego mieszkania w Gdańsku na lato? Miejsca, w którym możesz jednocześnie odpocząć, pracowaćzdalnie i miećmorze w zasięgu spaceru?

To jasne i przestronne mieszkanie w Letnicy będzie idealne dla singla albo pary na pobyt od czerwca do końca sierpnia.

Mieszkanie: 48 m² 3 piętro z windą salon z wyjściem na balkon sypialnia oddzielny pokój z garderobą miejsce parkingowe w hali garażowej w cenie

Mieszkanie jest bardzo ciche i komfortowe stworzone do spokojnego życia i odpoczynku. W salonie znajduje sięwygodna sofa z widokiem na zewnątrz, idealna do czytania książek, wieczornego relaksu albo spokojnego poranka z kawą.

Świetnie sprawdzi sięrównieżdo pracy zdalnej na wyposażeniu znajduje siębiurko z regulacjąwysokości.