Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBydgoszcz / Pokoje
OLXWłaściciel

Pokój do wynajęcia, Bydgoszcz Błonie, ul. Wysoka

875 zł / mies.+ Czynsz adm. 225 zł

Wysoka

4pokoje
10 m²metraż
3/4 piętropiętro
88 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu875 zł
Czynsz administracyjny225 zł
Razem / miesiąc1100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1200 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2027.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 marca 2027
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaPrysznicInternet w cenieCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Pokój jednoosobowy na wynajem wolny od 1 kwietnia.

Mieszkanie studenckie 4 pokojowe na Błoniu w bloku 4 kondygnacyjnym, 3 piętro – ul. Wysoka 23 Spokojna okolica, dużo zieleni, sklepy (Netto 400 m, Lidl 850 m, sklepiki osiedlowe 200 m, CH Rondo 1,1 km), przystanek autobusowy 2 minuty od klatki, paczkomat 2 minuty od klatki. Odległośćod Politechniki (Wydział Inżynierii Chemicznej) – 650 m. 25 minut spacerem do centrum.

W pełni umeblowany – w pokoju znajdująsię łóżko, biurko z lampkąi krzesłem, duża szafa, regał, komoda.

Na wyposażeniu lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, pralka, mikrofalówka, podstawy (czajnik, żelazko, deska do prasowania, suszarka rozkładana do prania, sztućce, naczynia, garnki itp.).