Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Pokoje

Mieszkanie do wynajęcia, 10 m² Białystok, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

930 zł / mies.+ Czynsz adm. 270 zł

Kaczorowskiego

3pokoje
10 m²metraż
7. piętropiętro
93 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu930 zł
Czynsz administracyjny270 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Komórka lokatorskaW cenie
Razem / miesiąc1200 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaKomórka w cenieZmywarkaBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia pokoje w mieszkaniach 2- i 3-pokojowych. Możesz wynająć jeden, dwa lub trzy pokoje w ramach jednego mieszkania. Apartamenty mieszczą się na 7 piętrze w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Kaczorowskiego i Kopernika, w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Białostockiej. Standard mieszkania: Kuchnia: Oddzielna, jasna i w pełni wyposażona. Posiada pełne AGD, w tym dużą zmywarkę (60 cm) oraz przybory kuchenne Pokoje: W każdym pokoju znajduje się wygodna, rozkładana kanapa Wyposażenie dodatkowe: Do dyspozycji najemców jest żelazko oraz deska do prasowania .Dodatkowe atuty: Komórka lokatorska : Wliczona w cenę najmu Parking: Możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą miejsca postojowego w garażu podziemnym . Czynsz najmu miesięcznie: