Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 41 m² Centrum, Jurowiecka - 1/161 / 16
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna
MorizonGratkaDomiportaBiuro nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia, 41 m² Centrum, Jurowiecka

2600 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Jurowieckiej

2pokoje
41 m²metraż
9. piętropiętro
63 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Parking250 zł / mies.
Razem / miesiąc3400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyKlimatyzacjaPrysznicTarasBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Urządzone ze smakiem z widokiem na miasto Polecam Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem wApartamentach Jagiellońskich . Nieruchomość zlokalizowana w Centrum . T utaj, na 9 piętrze znajduje się wyjątkowe, pięknie zaaranżowane mieszkanie - wykończone i urządzone w wysokim standardzie. Funkcjonalna i optymalnie zagospodarowana przestrzeń to wygodne 40,86 m 2 obejmujące : salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras ; kuchnia wyposażona w sprzęty AGD ; sypialnię z szafą w zabudowie; korytarz wyposażony w szafę w zabudowie ; łazienka z wc oraz prysznicem. Wnętrza zaprojektowane w spójnym i ponadczasowym stylu widocznym od samego wejścia. Charakteru nadają wysokiej klasy materiały wykończeniowe oraz klimatyzacja. Dodatkowym atutem są wysokie okna zapewniające optymalny dostęp światła dziennego oraz taras z pięknym widokiem na miasto. Miesięczny czynsz najmu to: 2600 zł . Dodatkowe koszty to jednorazowa kaucja (3000 zł) , miesięczny czynsz administracyjny (ok.550 zł) oraz opłata licznikowa za prąd (ok.220 zł) . Dużym udogodnieniem dla Najemcy jest możliwość korzystania z miejsca postojowego w podziemnym garażu w cenie 250 zł. Inwestycja Apartamenty Jagiellońskie usytuowana jest w centrum przy ulicy Jurowieckiej , tuż przy galerii handlowej oraz bliskiej odległości Rynku Kościuszki . W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo - usługowe. Najbliższe tereny zielone to Park Planty - idealne miejsce do spacerów oraz odpoczynku po całym dniu. Polecam osobom poszukującym wysokiego standardu w centrum! Zapraszam! Edyta Kośko Ambasada Nieruchomości