Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
1 / 8
OLXWłaściciel
Wynajmę mieszkanie z miejscem postojowym
2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 630 zł
Prowiantowej
3pokoje
55,2 m²metraż
Parterpiętro
51 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny630 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3430 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3430 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaTelewizor
Opis
Wynajmęnowe przytulne trzy pokojowe mieszkanie w dzielnicy Przydworcowe przy ul Prowiantowej . Mieszkanie zlokalizoane jest na piontym piętrze w ośmio piętrowym budynku z 2022 roku. Wyposażone w sprzęt AGD i RTV o powierzchni 55, m2 składa się z. -Salon z aneksem kuchennym. -Dwie sypialnie. Łazienka. Przestronny przedpokój. -Duży balkon Do mieszkania przynależe jest miejsce postojowe oraz piwniczka. Czynsz najmu 2800zł. Czynsz administracyjny 630zł. Miejsce postojowe w cenie. Prąd według zużycia. Wymagana kaucja 4000zł. Zapraszam do kontaktu osoby niepałace i nieposiadające zwierząt. Tel. 5.0.9. 3.7.5 .5.1.9
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie29 kwi 2026, 22:38
Lokalizacja