Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertBiałystok / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

2 Pokojowe z balkonem po remoncie

1300 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Kopernika

2pokoje
39,1 m²metraż
4/10 piętropiętro
33 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1300 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc2100 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2100 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 29 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
29 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
Studenci
Mile widziani
UmeblowaneBalkonWindaBlisko uczelni

Opis

| Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchniąi balkonem zlokalizowane przy ul Kopernika w Białymstoku na osiedlu mieszkaniowym Bema. Idealne dla młodych, a zwłaszcza studentom Politechniki Białostockiej ze względu na bliskość tej uczelni Lokalizacja - Mieszkanie położone w bloku X piętrowym po modernizacji z windą. Bardzo blisko znajdują się sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, punkty usługowe. Blisko do ścisłego centrum miasta. Jest to bardzo dobre miejsce do zamieszkania dla każdego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,10 m2 składające się z dwóch oddzielnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Wnętrze mieszkania jest po remoncie, jest czyste i zadbane. Mieszkanie jest wyposażone w meble widoczne na zdjęciach. Kuchnia jasna, słoneczna i bardzo funkcjonalna. Mieszkanie posiada też balkon. Wolne od zaraz. Opłaty miesięczne: 1300 zł czynsz najmu 800 zł czynsz administracyjny, woda, energia elektryczna, gaz, ogrzewanie Razem miesięcznie 2100 zł ( pełne opłaty łącznie z eksploatacyjnymi) Przy zawarciu umowy najmu wymagana jest kaucja w wysokości 1500 zł zwrotna po zakończeniu najmu. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabella Krzewska (licencja nr: 677) |

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 14:16

Lokalizacja

Otwórz mapę
Kopernika