Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
DomiportaWłaściciel

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy: Wrocław Huby: Łódzka

4000 zł / mies.+ Czynsz adm. 800 zł

Stare Miasto, Kromera

3pokoje
62,1 m²metraż
Parterpiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4000 zł
Czynsz administracyjny800 zł
Razem / miesiąc4800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Gazowe
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacji

Opis

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,11m² w kamienicy, na parterze, położonej w świetnej lokalizacji Wrocławia w pobliżu centrum!
Wysoki standard. Mieszkanie przeszło generalny remont. Pierwszy najem.
Jest w pełni wyposażone, np. Telewizor, zmywarka, pralka, odkurzacz, żelazko, sztućce, talerze itp.
Lokal składa się z:
Ogrzewanie gazowe.
Opłaty:
4000 złczynsz najmu
5500 złkaucja
800 złczynsz administracyjny
700 złzaliczka na opłaty (gaz, prąd, woda)
Dobrze skomunikowane miejsce, w pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy. Do rynku dojazd zajmuje 10 minut, a do dworca głównego 6 minut.
Najbliższa okolica jest bardzo cicha, odsunięta od głównej ulicy.
W okolicy znajdująsię: