Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Apartament dwupokojowy na Angel River

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł

Krzyki, ul. Walońska

2pokoje
34,7 m²metraż
6. piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Razem / miesiąc3600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 28 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
28 kwietnia 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteCicha okolicaBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Oferuję komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem i stanowiskiem postojowym w garażu podziemnym na ul. Walońskiej 17. Na wyposażeniu wszystkie, potrzebne sprzęty AGD, telewizor, szafa, kanapa, stolik kawowy i jadalniany, w sypialni duże łóżko, stoliki nocne. Komfort mieszkańcom zapewni m.in. całodobowa ochrona, własne centrum fitness i strefa SPA. Na terenie osiedla znajduje się również stacja ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownia oraz dostęp do strefy miejsc postojowych dla gości. Spokojna okolica z terenami pobliskimi spacerowymi. 5 minuty dzieli Cię od: 2 minuty dzieli Cię od: Nie przegap tej okazji! Umów się na oglądanie mieszkania już dziś!