Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
3-pokojowe mieszkanie NA WYNAJEM - 1/171 / 17
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXAdresowoBiuro nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie NA WYNAJEM

4200 zł / mies.+ Czynsz adm. 920 zł

Stare Miasto, Dmowskiego 19

3pokoje
58,4 m²metraż
Parterpiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny920 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc5120 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5120 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 lipca 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaPrysznic

Opis

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na zieleńnad samąrzeką. Adres: Dmowskiego 19 (Atal, Kępa Mieszczańska).

Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Łazienka z prysznicem, salon z aneksem, sypialnia i dodatkowy pokój. 2 oddzielne balkony (wyjście z salonu oraz z mniejszego pokoju). W cenie równieżpodwójne miejsce parkingowe na poziomie -1.

Wynajem: 4200 Czynsz do Wspólnoty: 920zł Prąd: miesięcznie w zależności od zużycia (+\- 150zł) Internet: we własnym zakresie

Mieszkanie wolne od 1 lipca.

Osoby zainteresowane proszęo wiadomośćna OLX lub telefon.

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie14 maj 2026, 15:37