Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Wrocław - 40,40 m²

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 270 zł

Nadodrze, Bema

2pokoje
40,4 m²metraż
1/4 piętropiętro
87 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny270 zł
Razem / miesiąc3770 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3770 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4700 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
pompa ciepła
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
12 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneParking prywatnyKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringEnergooszczędneBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonym sercu Wrocławia

LOKALIZACJA Wrocław Śródmieście / Nadodrze | pl. gen. Józefa Bema

Mieszkanie znajduje się przy placu Bema w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Wrocławia. Lokal usytuowany jest w kamienicy, z wejściem od strony podwórka, co zapewnia ciszę, prywatnośći komfort codziennego życia mimo ścisłego centrum miasta. Mieszkanie posiada całkowicie niezależne wejście, dzięki czemu jest wyjątkowo kameralne i funkcjonalne.

Apartament położony jest tużprzy Odrze, kilka kroków od Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej oraz Ogrodu Botanicznego. Spacer do Rynku zajmuje zaledwie kilka minut. Z salonu rozpościera sięwidok na zielony, spokojny ogród znajdujący się na tyłach kamienicy.