Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
Mieszkanie do wynajęcia, 42 m² Jagodno, Drabika - 1/151 / 15
Zobacz na morizonstrona zewnętrzna

Mieszkanie do wynajęcia, 42 m² Jagodno, Drabika

2950 zł / mies.+ Czynsz adm. 600 zł

Jagodno, Drabika

2pokoje
42,5 m²metraż
2/3 piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2950 zł
Czynsz administracyjny600 zł
Parking250 zł / mies.
Razem / miesiąc3800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 14 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
14 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyPralkaZmywarka

Opis

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², położone we Wrocław przy ul. Drabika, na popularnym osiedlu Jagodno. Pierwszy najem! Lokal znajduje się w nowym budynku z 2023 roku i został świeżo wykończony w komfortowym, nowoczesnym standardzie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone, gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka, bardzo duży, szeroki balkon o powierzchni 8,82 m² — z wyjściem z każdego pomieszczenia, idealny do aranżacji strefy wypoczynkowej. Kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty AGD, mieszkanie urządzone funkcjonalnie i estetycznie, z dbałościąo wygodę najemcy. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe za dodatkową opłatą 250 zł. Koszty: czynsz najmu: 2950 zł +miejsce postojowe 250 zł opłaty do zarządcy: ok. 570 zł ( w tym zaliczki na wodęi ogrzewanie) dodatkowo prąd według zużycia Warunki najmu: umowa w formie najmu okazjonalnego, mieszkanie dla osób pełnoletnich, bez dzieci, dopuszczalne małe pieski. To idealna propozycja dla osób szukających nowego, wygodnego mieszkania z dużym balkonem w rozwijającej się części miasta. Ewa Kaus Prodi Nieruchomości Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają charakter jedynie informacyjny.