Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
Pokój 1-osobowy z dużym balkonem i garderobą, 1800 zł całość, Krzyki - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Pokój 1-osobowy z dużym balkonem i garderobą, 1800 zł całość, Krzyki

1800 zł / mies.

Krzyki, Drabika 66

2pokoje
13 m²metraż
4/9 piętropiętro
138 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1800 zł
Razem / miesiąc1800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1800 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Maks. lokatorów
2
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Wynajmęduży, około 13 m2 pokój z balkonem + dodatkowa powierzchnia tj. garderoba. W pokoju duże łóżko, biurko, krzesło, komoda, rolety typu dzieńnoc.

Okna od strony zachodniej. Pokój jest bardzo widny, zamykany na klucz. Mieszkanie znajduje się przy ul. Drabika 66 na Jagodnie (Krzyki). Ostatnie, 4 piętro z windą. Szybki internet światłowodowy 600 Mb/s. Nowy budynek, oddany do użytku pod koniec 2022 roku.

Mieszkanie ma 90 metrów. Duży ok. 50-metrowy salon z kuchnią, łazienka z prysznicem i 2 pokoje 1-osobowe. Docelowo mieszkanie max dla 2 osób. Drugim lokatorem jestem ja, pracujący 32-letni chłopak, właściciel. Jestem na maxa wyluzowany, można zapraszaćznajomych/kogokolwiek, włączać 5x dziennie pralkę/zmywarkęitd. Na niczym tutaj nie oszczędzam, pełna swoboda.