Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Pokoje
OtodomBiuro nieruchomości

ul. Dubois | ładny pokój niedaleko centrum | dostępny od zaraz

899 zł / mies.+ Czynsz adm. 300 zł

Śródmieście, Dubois

5pokoje
12 m²metraż
Parterpiętro
75 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu899 zł
Czynsz administracyjny300 zł
MediaW cenie
Razem / miesiąc1199 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1199 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Media są oznaczone jako wliczone w cenę.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Umeblowanie
Tak
Najemcy
Tylko osoby pracujące
Tryb najmu
Pokój / współdzielenie
UmeblowaneLodówkaPralkaZmywarkaInternet w cenie

Opis

<p><b>English version below</b></p><p><b>Dostępne od zaraz.</b></p><ul><li>Posiadam na wynajem pokój jednoosobowy w pięciopokojowym mieszkaniu położonym kilka minut pieszo od Rynku. Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję dla młodych osób pracujących oraz studentów.</li><li>Lokal składa się z: przedpokoju z częścią wspólną, aneksu kuchennego, łazienki z WC, osobnego WC, pięciu jednoosobowych, przestronnych pokojów.</li><li>Pozostałe pokoje są wynajęte przez młode osoby pracujące i/lub studiujące.</li><li>Bardzo dobra lokalizacja oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Do Rynku ok. 5 minut pieszo.</li></ul><p><b>Cena: 900 zł + 400 zł opłaty (w tym wszystkie media oraz Internet)</b></p><p><i><u>Oferta od firmy zarządzającej najmem, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz opiekę indywidualnego opiekuna mieszkania podczas trwania umowy.</u></i></p><p></p><p><b>ENG version.</b></p><p><b>