Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
Ciche 2pok. z widokiem na patio z klimatyzacją i komórką lok.obok LIDL - 1/101 / 10
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomWłaściciel

Ciche 2pok. z widokiem na patio z klimatyzacją i komórką lok.obok LIDL

4200 zł / mies.+ Czynsz adm. 750 zł

Wilanów, Prosta

1pokój
36 m²metraż
10. piętropiętro
117 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny750 zł
Parking (opcjonalnie)+ 200 zł / mies.
Razem / miesiąc4950 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 28 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
28 marca 2026
Min. okres najmu
6 mies.
Typ umowy
Instytucjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

NIE WSPÓŁPRACUJĘ Z AGENCJAMI.

Klimatyczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,88 m² w bardzo dobrym stanie, z klimatyzacją oraz komórką lokatorską, gotowe do zamieszkania. Widok na patio.

Do mieszkania przynależą:

  • klimatyczny i cichy balkon z widokiem na patio,
  • komórka lokatorska zlokalizowana w piwnicy budynku.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:

  • duży salon z aneksem kuchennym,
  • pokój (sypialnia)