Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
300m do Metro Chrzanów ! 4 Oddzielne Pokoje ! NOWE ! CAŁOŚĆ 5600zł ! - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

300m do Metro Chrzanów ! 4 Oddzielne Pokoje ! NOWE ! CAŁOŚĆ 5600zł !

4500 zł / mies.

Bemowo, Szeligowska

4pokoje
63 m²metraż
2. piętropiętro
71 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4500 zł
MediaW cenie
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc4500 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5600 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Mile widziani
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacjiBlisko uczelni

Opis

Oferuję do wynajęcia nowe ( nigdy nie zamieszkałe ) komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m². Znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Możliwość wynajęcia dwóch miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Bemowo Vita ul. Szeligowska 59B Warszawa 300m pieszą od nowej stacji Metra Chrzanów ( otwarcie planowane jesienią ) Kwota wynajmu to 5100zł + 500zł zaliczki za media ( prąd, woda, ogrzewanie, śmieci )= 5600zł Kaucja 1 czynsz czyli 5600zł Jestem właścicielem, wynajem jako osoba prywatna, bez pośredników i agencji. Kuchnia z wyposażeniem z wyższej półki, zmywarka, lodówka, indukcja na 4 palniki, mikrofalówka, piekarnik, okap ( dodatkowo jest stół + 2x stołki ) W łazience jest dużo szafek na ubrania itp. oraz pralko-suszarka i rozkładany parawan na wannie do długości 120cm. 4 Oddzielne pokoje po około 11m2 ( możliwość zamykania na kluczyk ), idealne dla studentów Wyposażenie każdego pokoju: - Szafa 150cm - Komoda - Regał - Rozkładana sofa - Biurko - Krzesło biurowe - Stolik - Telewizor - Stolik RTV

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie10 kwi 2026, 13:02

Lokalizacja

Otwórz mapę
Bemowo, Szeligowska