Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Mieszkanie blisko metro Szwedzka - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Mieszkanie blisko metro Szwedzka

2600 zł / mies.

Praga-Północ

4pokoje
31,8 m²metraż
Parterpiętro
82 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2600 zł
Razem / miesiąc2600 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2600 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneLodówkaPralkaPrysznicBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Oferuję na wynajem mieszkanie w klimatycznej i doskonale skomunikowanej części Pragi Płn., na skrzyżowaniu ul.Strzeleckiej i Środkowej, w odremontownej i rozbudowanej w 2017 roku kamienicy. Doskonała propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, klimat historycznej Pragi, a jednocześnie bliskość Centrum miasta. Wystarczy krótki spacer żeby znaleźć się na stacji metro Szwedzka, a jeszcze bliżej by dotrzeć do przystanku tramwajowego na 11 Listopada. Świetnie usytuowane mieszkanie na który składa się: pokój 16,5m2, kuchnia 5,3m2, łazienka 6,2m2 i przedpokój 3,7m2. Łącznie 31,8m2. Główne atuty: doskonała komunikacja z Centrum, przystanki autobusowe na 11 Listopada/Ratuszowej, bliskość terenów zielonych, z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie w pełni wyposażone, oddane do użytku w 2018 roku. W pakiecie internet Orange. Wyposażenie aneksu kuchennego: meble kuchenne, lodówka, kuchnia elektryczna. Wyposażenie pokoju: sofa, stół, krzesła, duża szafa, komody. Łazienka: prysznic, pralka, umywalka z szafką, WC. Cena mediów w polu "czynsz dodatkowo". Dostępny od 1 kwietnia.