Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Lwowska duplex w kamienicy

13 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1800 zł

Śródmieście, Lwowska

4pokoje
113 m²metraż
5. piętropiętro
115 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu13 000 zł
Czynsz administracyjny1800 zł
Razem / miesiąc14 800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~14 800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 13 000 zł. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaWannaPrysznicBlisko uczelni

Opis

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum miasta, po generalnym remoncie,przy ul. Lwowskiej.

Mieszkanie dwupoziomowe : Taki układ daje więcej przestrzeni i możliwości aranżacyjnych, a także wyraźny podział stref funkcjonalnych - dziennych i prywatnych.

Generalny remont : wysoki standard wykończenia z dbałością o każdy szczegół, co zapewnia komfort mieszkania. Dobrze doświetlona klatka schodowa i korytarz. Mieszkanie jest bardzo ciche, gdyż wszystkie okna wychodzą na dziedziniec.

Rozkład:

  • 1 poziom, salon połączony z jadalnią i z kuchnią i ok 50m2, łazienka z wanną, garderoba z oknem - 2 poziom, 2 sypialnie, gabinet, łazienka z prysznicem, duża ilość szaf w zabudowie ( klimatyzacja w sypialniach)