Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
3 pokoje, 54 m², wynajem, 2 balkony, garaż, Ząbki - 1/201 / 20
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna
OtodomOLXBiuro nieruchomości

3 pokoje, 54 m², wynajem, 2 balkony, garaż, Ząbki

3360 zł / mies.+ Czynsz adm. 1150 zł

Rembertów, Powstańców

3pokoje
54,4 m²metraż
1/5 piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3360 zł
Czynsz administracyjny1150 zł
Razem / miesiąc4510 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4510 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Elektryczne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPralkaZmywarkaWannaPrysznic

Opis

Oferta wynajmu 3-pokojowego mieszkanie z dwoma balkonami i garażem Ząbki, ul. Powstańców 36D Powierzchnia 54,4 m² Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,4 m², położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku w Ząbkach przy ul. Powstańców 36D. Mieszkanie będzie dostępne od 5 marca 2026 r. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, połączonego z widną kuchnią, małej sypialni, która może pełnić funkcję pokoju dziecięcego lub gabinetu, dużej sypialni z łóżkiem małżeńskim, pojemną szafą oraz drugim balkonem, łazienki z wnęką prysznicową oraz przedpokoju z zabudowaną, dużą szafą. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone w markowe AGD. Posiada dwa balkony - jeden dostępny z salonu, drugi z dużej sypialni. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym na poziomie -1, wliczone w cenę najmu. Ogrzewanie oraz ciepła woda zapewniane są przez własny, dwufunkcyjny piec gazowy. Media rozliczane są według rzeczywistego zużycia na podstawie odczytów liczników oraz faktur od dostawców. Najemca ponosi koszty energii elektrycznej, zimnej wody, gazu ziemnego oraz wywozu odpadów komunalnych. Warunki najmu: Czynsz najmu wynosi 3850 zł miesięcznie. Kaucja gwarancyjna 4000 zł. Minimalny okres najmu 12 miesięcy. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie. Umowa zawierana w formie najmu okazjonalnego. Wymagane jest ubezpieczenie OC Najemcy przez cały okres trwania umowy. Poszukiwany jest odpowiedzialny Najemca ze stabilnym źródłem dochodu. Preferowane osoby niepalące, bez zwierząt. Mieszkanie odpowiednie dla pary lub rodziny z dzieckiem, najlepiej w wieku szkolnym. _ RENTAL OFFER - ENGLISH VERSION