Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomBiuro nieruchomości

Apartament na Powiślu w inwestycji Flisac

4500 zł / mies.+ Czynsz adm. 720 zł

Śródmieście, Elektryczna

1pokój
34 m²metraż
1/6 piętropiętro
132 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4500 zł
Czynsz administracyjny720 zł
Razem / miesiąc5220 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5220 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 10 000 zł. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 czerwca 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
30 czerwca 2025
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonKlimatyzacjaPrysznicBlisko parku

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Lokalizacja Apartament znajduje się przy ul. Elektrycznej 2 – tuż przy Bulwarach Wiślanych, w sercu warszawskiego Powiśla. To miejsce cieszy się ogromną popularnością ze względu na: znakomitą infrastrukturę, bliskość restauracji, kawiarni i butików, dogodny dostęp do centrum miasta i atrakcji kulturalnych, nieopodal Elektrowni Powiśle.

Budynek Flisac Apartamenty Powiśle, wybudowany przez Ghelamco Poland w 2021 r., oferuje mieszkańcom m.in.:

reprezentacyjne foyer z recepcją, całodobową ochronę i monitoring, kontrolę dostępu, strefę relaksu z oszklonym tarasem widokowym na dachu,