Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Perła Mariensztatu

9900 zł / mies.+ Czynsz adm. 4000 zł

Śródmieście, ul. Bednarska

3pokoje
200 m²metraż
3. piętropiętro
50 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu9900 zł
Czynsz administracyjny4000 zł
Razem / miesiąc13 900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~13 900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 27 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko parku

Opis

Ogłoszenie prywatne.

Mieszkanie architekta.

Agencje proszę dzwonić tylko z klientem.

Do wynajęcia wyjątkowy apartament –

Perła Powiśla

Bednarska 9, Warszawa /Mariensztat

Przestronny, klimatyzowany apartament o powierzchni całkowitej 202 m2 , położony na ostatnim piętrze odrestaurowanej zabytkowej kamienicy z widokiem na największe zabytki Warszawy m.in Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz Kościół św. Anny.

"Perła Mariensztatu" – bo tak można nazwać to miejsce – zachwyca stylem Hamptons z elementami marinistycznymi, bielonym drewnem, imponującą wysokością (do 5 m) oraz 35 oknami dającymi ogrom naturalnego światła. Dwie duże sypialnie z prywatnymi łazienkami z wanną z hydromasażem. Salon od kuchni rozciąga się na prawie 100 m2.