Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Clean Renovated Apartment for rent in the Center of Warsaw- Nowolipki

1960 zł / mies.+ Czynsz adm. 290 zł

Wola, ul. Nowolipki

1pokój
10 m²metraż
1. piętropiętro
196 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1960 zł
Czynsz administracyjny290 zł
Razem / miesiąc2250 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2250 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
17 maja 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneLodówkaPralka

Opis

Agencjom dziekuje!!!

Na wynajem mikro kawalerka ul Nowolipki dostępna od zaraz internet,woda,prąd, gaz. Nie odpowiadam na maile i na wiadomosci otodom.Prosze dzwonic lub pisac na whats app. Zakaz palenia.

Micro apartment in Warsaw Nowolipki 13 avilable from October price includes internet, watter, electrocity.Renovated, clean, Quiet with view for trees. Please call me or what's app me.( For English best to whats app me or write message here on otodom) No smoking.

I AM avilable VIA what's app as well.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie20 maj 2026, 14:19

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola, ul. Nowolipki