Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie do wynajęcia Mokotów, metro Wilanowska

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Mokotów, Pohoskiego 4

2pokoje
42,2 m²metraż
1. piętropiętro
78 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc4300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 15 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
15 lipca 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Częściowo
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięte

Opis

Do bezpośredniego wynajęcia mieszkanie na Mokotowie (ul. Pohoskiego 4) w bardzo wygodnej i przyjemnej lokalizacji kilka minut spacerem od metra Wilanowska. 2 pokoje (sypialnia i salon połączony z kuchnią), łazienka, balkon. mieszkanie częściowo wyposażone (w kuchni: kuchenka elektryczna, lodówka, zmywarka; w łazience pralka), kanapa, stół jadalny i krzesła, szafy, łóżko małżeńskie. drzwi antywłamaniowe komórka lokatorska przy miejscu garażowym miejsce garażowe podziemne Mieszkanie jest aktualnie użytkowane, stąd na zdjęciach przedmioty nie będące w wyposażeniu mieszkania! cena 3.400,00 plus czynsz ok. 1000,00 zł. - częściowo zależne od np. zużycia wody prąd wg zużycia, ew. internet we własnym zakresie Oferta ważna od 15 lipca 2026r. Oferuję najem okazjonalny, umowa będzie podpisana u notariusza.